Kategorie

FADO MKP-22 10 kg poliuretanowy dwuskładnikowy klej do wszystkich rodzajów podłóg drewnianych

Producent: FADO
Cena netto: 169,92 zł 265,75 zł209,00 zł
FADO MKP 22  profesjonalny klej PU do parkietów oraz desek

Poliuretanowy, dwuskładnikowy klej do klejenia desek z drewna krajowego i egzotycznego, parkietów litych, warstwowych, fabrycznie wykończonych lakierami lub olejami i innych wyrobów podłogowych z drewna, a także drewnopochodnych do wszystkich rodzajów podłoży.

Na podłożach nie zapylonych nie jest wymagane gruntowanie. Znakomita jakość i siła klejenia. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe.
Klej nie zawiera rozpuszczalników ani wody, jest bezzapachowy. Nakładanie packą zębatą B3, B5, B11, B13 zależnie od wielkości elementów drewnianych - im większe - tym większy ząb.
         Wydajność zależna od gładkości podłoża i wielkości elementów np. parkiety warstwowe i gotowe - 0,8 - 1,1 kg/m2,  parkiety lite i deski  0,9 - 1,3 kg. 
Przygotowanie: otworzyć pojemnik z masą klejową, wlać utwardzacz z małego pojemnika a następnie wymieszać dokładnie mieszadłem osadzonym w wiertarce. Całość zużyć do 60 minut. W razie potrzeby przedłużenia czasu pracy całość kleju wyjąć z pojemnika na podłoże albo urabiać mniejszymi porcjami.

          Opakowanie:  10 kg   (razem z utwardzaczem).