Kategorie

FADO MKP-22 10 kg poliuretanowy dwuskładnikowy klej do wszystkich rodzajów podłóg drewnianych

Producent: Fado
245,75 zł199,00 zł
Poliuretanowy, dwuskładnikowy klej do klejenia desek z drewna krajowego i egzotycznego, parkietów litych, warstwowych, fabrycznie wykończonych lakierami lub olejami i innych wyrobów podłogowych z drewna, a także drewnopochodnych do wszystkich rodzajów podłoży.
Na podłożach nie zapylonych nie jest wymagane gruntowanie. Znakomita jakość i siła klejenia. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe.
Klej nie zawiera rozpuszczalników ani wody, jest bezzapachowy. Nakładanie packą zębatą B3, B5, B11, B13 zależnie od wielkości elementów drewnianych - im większe - tym większy ząb.
         Wydajność zależna od gładkości podłoża i wielkości elementów np. parkiety warstwowe i gotowe - 0,8 - 1,0 kg/m2,  parkiety lite i deski  0,9 - 1,3 kg. 
Przygotowanie: otworzyć pojemnik z masą klejową, wlać utwardzacz z małego pojemnika a następnie wymieszać dokładnie mieszadłem osadzonym w wiertarce. Kleić od razu. Całość zużyć do 40 minut. W razie potrzeby przedłużenia czasu pracy całość kleju wyjąć z pojemnika na podłoże albo urabiać mniejszymi porcjami.

          Opakowanie:  10 kg   (razem z utwardzaczem). Produkcja Niemcy.                   dalsze informacje 22 639 84 84 lub ab@meranti.pl