Kategorie

O firmie

WWW.ABM-PARKIETY. PL 

Jesteśmy profesjonalną firmą z ponad 25 letnią praktyką w dziedzinie podłóg drewnianych. Oferujemy bogatą ofertę parkietów, desek podłogowych oraz chemii parkieciarskiej w tym lakiery, oleje oraz kleje do każdego rodzaju podłogi. 

Z myślą o wygodzie naszych klientów utworzyliśmy sklep internetowy www.abm-parkiety.pl. Można w nim zamawiać bez kłopotu wszystko, co jest potrzebne do wykonania podłogi i utrzymania jej  w czystości. Przed zamówieniem zachęcamy do konsultacji z naszymi technikami telefonicznie 602 627 633  lub mailowo - ab@meranti.pl . Ich porady mogą się okazać pomocne i uchronią przed popełnieniem błędów. Zamówienia można składać również telefonicznie oraz mailowo.
Wszystkie towary zamawiamy bezpośrednio od producentów lub importerów, dzięki czemu możemy zaoferować korzystne ceny i szybką wysyłkę.

Zamówione materiały dostarczamy kurierem lub przy większych zamówieniach na terenie Warszawy i okolic bezpłatnie własnym transportem ( przy realizacji zamówień naszym transportem możliwość płatności kartą).
W przypadku zamawiania produktów paletowych (podłogi, kleje itp.) prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków transportu.

                                                  URUCHOMILIŚMY USŁUGĘ PACZKOMAT
                                        (maksymalny wymiar paczki to 410x380x640mm)


Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, proponujemy renowacje, cyklinowanie - lakierowanie oraz olejowanie również w kolorach, montaż parkietów oraz listew. Pracujemy przy użyciu taśmowych nowoczesnych całkowicie bezpyłowych cykliniarek.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Jeżeli w ofercie nie ma tego, czego szukacie, to prosimy o telefon lub zapytanie.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla parkieciarzy oferujemy kleje, lakiery, oleje, materiały ścierne inne akcesoria
w specjalnych cenach
Przy większych zamówieniach możliwe są  dalsze rabaty.

 

 Parkiet

 

               Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 8,00 - 18,00.
          Zamówienia on-line przyjmowane są całą dobę.
 

 Nasze konto bankowe:

mbank  19 1140 2004 0000 3702 8091 9438