Kategorie

O firmie

WWW.ABM-PARKIETY. PL 

Jesteśmy profesjonalną firmą z ponad 25 letnią praktyką w dziedzinie podłóg drewnianych. Oferujemy bogatą ofertę parkietów, desek podłogowych oraz chemii parkieciarskiej w tym lakiery, oleje, środki do pielęgnacji oraz kleje do każdego rodzaju podłóg.

Wszystkie oferowne przez nas produkty, zanim trafią do naszego sklepu, są przez nas testowane pod względem jakości i efektywności. Wierzymy, że nasze doświadczenie i długoletnia praktyka spełni Państwa oczekiwania i pozwoli zadbać o piękno każdej podłogi.

Z myślą o wygodzie naszych klientów utworzyliśmy sklep internetowy www.abm-parkiety.pl. Można w nim zamawiać bez kłopotu wszystko to, co jest potrzebne do wykonania podłogi i utrzymania jej  w czystości. Przed zamówieniem zachęcamy do konsultacji z naszymi technikami telefonicznie 602 627 633  lub mailowo - ab@meranti.pl . Ich porady mogą się okazać pomocne i uchronią przed popełnieniem błędów. Zamówienia można składać również telefonicznie oraz mailowo.
Wszystkie towary zamawiamy bezpośrednio od producentów lub importerów, dzięki czemu możemy zaoferować korzystne ceny i szybką wysyłkę.

Zamówione materiały dostarczamy kurierem lub przy większych zamówieniach na terenie Warszawy i okolic bezpłatnie własnym transportem ( przy realizacji zamówień naszym transportem możliwość płatności kartą).
W przypadku zamawiania produktów paletowych (podłogi, kleje itp.) prosimy o kontakt w celu ustalenia warunków transportu.

 UMOŻLIWIAMY PREZENTACJĘ I WYBÓR PODŁOGI NA TERENIE INWESTYCJI w WARSZAWIE - ZAMÓW WIZYTĘ.                                                  URUCHOMILIŚMY USŁUGĘ PACZKOMAT
                                        (maksymalny wymiar paczki to 410x380x640mm

          W celu zapłaty szybkim przelewem lub blikiem zapraszamy na witrynę  www.parkietoweinspiracje.pl


Jeżeli Twoja podłoga wymaga renowacji lub chcesz położyć nową  zadzwoń lub napisz, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie  602 627 633, sprzedaż cały kraj, usługi dostępne dla Warszawy i okolic

Proponujemy usługi naszej firmy,  renowacje, naprawy, cyklinowanie - lakierowanie oraz olejowanie również w kolorach, montaż parkietów oraz listew. Pracujemy przy użyciu taśmowych nowoczesnych całkowicie bezpyłowych cykliniarek. Układanie i cyklinowanie parkietów oraz desek wykonujemy w Warszawie i okolicach. W sprawie prac na terenie Polski prosimy o kontakt.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Jeżeli w ofercie nie ma tego, czego szukacie, to prosimy o telefon lub zapytanie.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dla parkieciarzy oferujemy kleje do parkietów, lakiery do parkietów,
oleje do parkietów i blatów, materiały ścierne
inne akcesoria
w specjalnych cenach
Przy większych zamówieniach możliwe są  dalsze rabaty.

 

 

 

   Pracujemy: poniedziałek - piątek w godzinach 9,00 - 18,00.
 Zamówienia on-line przyjmowane są całą dobę.
 

 Nasze konto bankowe:

mbank  19 1140 2004 0000 3702 8091 9438