SAICOS HARD WAX OIL PREMIUM 2,5 L twardy wosk olejny do parkietu i drewna

Producent: SAICOS
Cena netto: 454,47 zł 559,00 zł
SAICOS HARDWAX-OIL PREMIUM

Saicos twardy wosk olejny WYSOKI POŁYSK, PÓŁMAT, MAT lub EXTRA MAT do podłóg drewnianych i parkietów. Także do schodów, blatów, stołów, mebli i innych powierzchni drewnianych. Oparty wyłącznie na składnikach naturalnych bez dodatków chemicznych i rozpuszczalnikowych. Szybko schnący. Nie zamyka porów drewna. Występuje też w kolorze białym, czarnym i kilku kolorach drewna egzotycznego.

Sposób nakładania; pierwszą warstwę nakładać szpachlą metalową (blachą lakierniczą) i po kilkunastu minutach spadować białym padem. W przypadku gdy chcemy uzyskać podłogę o innym kolorze na tą warstwę zastosować olej Saicos DUO TOP. Dostępne kolory podane są w pozycji Saicos DUO TOP 2,5 L.

Pozostawić do wyschnięcia. Jeśli zastosujemy warstwę oleju koloryzującego DUO TOP, to wystarczy jedna warstwa oleju HARD WAX-OIL wałkiem w wybranym stopniu połyskowości (np. półmat).         

Nakładać wałkiem welurowym o krótkim włosiu (podobnie jak lakier), nie padować, pozostawić do wyschnięcia. Można też obie warstwy nakładać wałkiem tak jak lakier. Wydajność: 20 - 28 m2 / L zależnie od użytego wałka.

Dostępne kolory:

3305 matt - matowy
3310 ultramatt - supermat,
3200 satinmatt - półmatowy,
3035 high gloss - wysoki połysk.
3100 white transparent matt - biały transparentny mat,
3333 pure -  efekt surowego drewna,