Kategorie

SAICOS ECOLINE MULTI TOP 5 L poliuretanowy lakier dwuskładnikowy do parkietu i desek

Producent: Saicos
Cena netto: 426,02 zł 644,02 zł524,00 zł
SAICOS ECOLINE MULTI TOP 2K to poliuretanowy dwuskładnikowy lakier o najwyższej sile na ścieranie i zarysowania. Można go używać na podłogi drewniane we wszystkich pomieszczeniach niezależnie od obciążenia ruchem, a więc zarówno mieszkania jak i pom. użyteczności publicznej, sale sportowe, schody...itd Lakier produkowany jest w nowatorskim systemie ECOLINE to znaczy jeden lakier do różnych przeznaczeń po dodaniu wybranego dodatku o pojemności 0,45 litra na 4,55 l lakieru:
     dodatek "extra biały" otrzymamy biały lakier,    dodatek "antypoślizg R10" na podłogi np. sportowe,   dodatek "Ochrona UV" zapobiega żółknięciu- utlenianiu się drewna i inne jeszcze dodatki. Aby otrzymać lakier 2K dodajemy 0,45 l utwardzacza. Każdy dodatek kupuje się osobno według potrzeb, oczywiście można użyć lakieru beż żadnych dodatków. Jeśli chcemy np biały lakier 2 składnikowy - dodajemy 0,45 utwardzacza i 0,45 extra białego barwnika - otrzymamy 5,45 litra białego lakieru 2K.

Wydajność: 5 litrów wystarczy na 50 m.kw. podłogi na każdą warstwę,  jeśli nie używamy podkładu należy nanieść 3 warstwy.
Stopnie połysku:  ULTRAMAT    MAT    PÓŁMAT    WYSOKI POŁYSK                         
  Saicos Quality Products Made In Germany