IRSA EXOTIC WOOD OIL olej do tarasów i mebli egzotycznych 2,5l

Producent: IRSA
Olej IRSA Exotic Wood-Oil jest to zewnętrzny olej ochronny o brązowym odcieniu. Chroni i uszlachetnia nowe i odnawiane, szlachetne gatunki drewna w zastosowaniach zewnętrznych. Olej poleca się do uniwersalnych zastosowań, jak podłogi tarasy, pomosty drewniane, przybudówki, meble ogrodowe, obudowy elewacji, rolety okienne, drzwi, domki działkowe, balkony, płoty, sprzęt do gier, deski profilowe. Olej chroni egzotyczne gatunki drewna (np. bangkirai, iroko, ipe, mahoń, meranti, nyatoh, robble, jarrah, belinga). Można go stosować również do takich gatunków, jak daglezja, robinia, dąb, modrzew i cedr.  Zawiera trwałe, odporne na działanie warunków atmosferycznych oleje i mikropigmenty. Dzięki niemu promienie UV są skutecznie blokowane, powierzchnia staje się bardzo higroskopijna, a drewno jest chronione przed zniszczeniem. Olej minimalizuje pęknięcia pojawiające się w skutek  kurczenia się drewna. Podkreśla kolor drewna, nie zmieniając znacząco odcienia. IRSA Exotic-Wood-Oil nie zawiera trujących substancji czynnych, jest nieszkodliwy pod względem biologicznym, a po wyschnięciu bezwonny.
 
Olej IRSA Exotic Wood-Oil, olej z brązowym odcieniem do ochrony drewna egzotycznego, takiego jak np. Bangkirai, Teak, Ipe, Iroko, Mahoń, Meranti, Hyatoh, Jarrah, Bilinga, nadaje się również do drewna rodzimego takiego jak np. Modrzew i cedr.

 

Olej IRSA Exotic Wood zawiera odporne na pogodę oleje i mikroskopijne pigmenty, dlatego blokuje on promienie UV a drewno jest chronione przed zniszczeniem. IRSA Exotic Wood nie zawiera toksycznych składników a po wyschnięciu jest bezzapachowy.

W sprawie zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny.